AHO חוגגת 5 שנים!

כן, זה נכון! הקבוצה בת 5- חצי עשור! בשביל קבוצת פאנסאב להגיע לגיל כזה זה בהחלט מכובד, והינה אנחנו פה כדי לחגוג את האירוע! חשבתי המון מה היא הדרך הכי טובה לחגוג אירוע שכזה… ואחרי מעט זמן של מחשבה היה לי ברור שהדבר הכי טוב שאני יכול לעשות בתאריך שכזה, זה לשחרר פרקים כמובן ובתור בונוס…. לסיים פרויקט. כחצי שנה אחרי שסיימנו את הפרויקט "אין לי הרבה חברים-הבא", היום אנחנו נסיים את פרויקט אחר. הפרויקט שלקח לנו הכי הרבה זמן לסיים אותו, הפרויקט שבעצם פורסם לפני שהקבוצה הוקמה ולכן אפשר להבין שגם יותר גדול מהקבוצה.
הפרויקט זה אותו פרויקט שאני אחראי עליו במשך שנים, מכיתה ח'(עכשיו אני עולה ליב'), הלוא הוא הנכד של הנוראריהיון-העונה השנייה, שמסתיים לאחר 5 שנים, חודש ו15 יום מאז שפורסם הפרק הראשון!!

אז רגע לפני שאני אמשיך לחפור על הנכד של הנוראריהיון אני רוצה לדבר קצת על אהו. אני כמובן לא אובייקטיבי, אבל אהו היא אחת הקבוצות המיוחדות שיש בפאנסאב. הקבוצה הזו היא בית לפאנסאברים שאוהבים מה שהם עושים ועושים את זה מהלב. קבוצה ש'שורדת' מספר כלכך גדול של שנים חייבת להיות עם בסיס טוב שגורם לצוות להתגבש, להצליח להוציא פרקים תוך כדי עבודה משותפת בין כל חברי הצוות שמתבטאת בעזרה ואחווה הדדית. בתור המנהל של הקבוצה, אני יותר מגאה בכל אחד מחברי הצוות שלי שעובדים קשה ומתאמצים לעשות את הטוב ביותר שלהם בזמנם הפנוי. מאחל לנו להמשיך ככה, ושהשנה הזאת תהיה אפילו טובה יותר מקודמתה!

פוסט יום הולדת.png

כדור בדולח שחור

 

ועכשיו, מספר ברכות של חברי צוות!
CousCous Bun- לאתר המקסים הזה, יום הולדת שמח. בקרוב תכירו אותי יותר בפירוט. כרגע אני אשאר מסתורי.
tony-kun-  מזל טוב לאהו! שהאתר יישאר כמו שהוא היה עד היום קבוצה של תותחים! עם מנהל תותח שמנסה לחפור לאנשים לערוך את הסדרות (לליטל). אני אוהב את האתר הזה ומקווה שהוא יהיה עוד מלא זמן!
Unusual- אז 5 שנים, וואו. אז אני אספר קצת על ההכרות שלי עם אהו, הגעתי לקבוצה לפני שנתיים וחודש, מתרגם מתחיל עם מוטיבציה, לאט לאט גדלתי פה בסביבה שנתנה לי כלים נהדרים לעתיד ותוך חצי שנה הגעתי להיות סגן מנהל. בתור סגן מנהל חוויתי פה חוויות נהדרות, החל מהחזרת ההוצאות לשגרה, העלאת איכות ההוצאות, הקניית כלים נוספים ועוד.
אז מה אוכל לאחל לקבוצה שנתנה לי כל כך הרבה? עוד הרבה שנים נהדרות, הרבה אנשי צוות וכמובן הוצאות באיכות הגבוהה ביותר. מאחל, סגן המנהל הראשי, עופרי.
JoshyBoy- מזל טוב לאנימה הו~!5 שנים של פאנסאב עברו כל כך מהר… אני בקבוצה בתור טייפסטר, מתזמן קריוקי, מקודד והפסיכולוג הזוגי של יובל ועופרי כבר במשך שנה וחצי, ואני חייב להגיד שהקבוצה הזאת פשוט מדהימה. עזבו את כל הקטע של האיכות (כי אנחנו באמת שולטים בזה), ועזבו את הקטע של המהירות (כי אנחנו קצת פחות שולטים בזה), אני מדבר בקטע של האהבה, הליכוד והמשפחתיות של הקבוצה. בקטע הזה, אהו זה משהו מיוחד! אני מאחל לקבוצה עד 120 שנה ויום (כדי שהקבוצה לא תפרוש ביום ההולדת שלה), ושתמשיך להביא שמחה, אושר ופרקים איכותיים לצופים!
Gilor- אממ אוקיי אז אממ אני די חדש באנימה הו ומהסתכלות של מי האנשים שמתרגמים ואיך הם עובדים אני יכול להגיד שהקבוצה הזו ממש אבל ממש משקיעה מזמנה וכוחה ברמה שרוב האנשים היו מאוד מתקשים לחיות כך. 5 שנים לקבוצה גדולה יחסית שחלקה כבר עברו תיכון זה מאוד מאוד מרשים ואני מאחל שהקבוצה הזו תמשיך לתרגם ותגדל עוד יותר על מנת שנוכל לתרום עוד אנימות מתורגמות לעברית. הרבה לא יודעים כמה עמל ועבודה דורש פאנסאב אז אני רק רוצה להגיד לכם הקוראים שגם אם אתם סתם נכנסים לאתר לשניה, אפילו אם אתם לא צופים באנימה הספציפית שכרגע מתפרסמת באתר, תנו מילה טובה לאחראי הפרויקט וכל מי שעבד ועזר להוציא את הפרק/סדרה בעברית. לסיום, יום הולדת שמח אנימה הו ♥
Youkaidono- אחרי 5 שנים של פאנסאב איכותי, אני אקצר את החפירות(בחלק הזה) ואאחל עוד הרבה שנים של הוצאות איכותיות! אז מזל טוב לאהו והמון הצלחה 😀

פוסט יום הולדת (2).png

הבן של הנוראריהיון…ומי?!

אחרי הברכות היפות של מספר חברי הצוות, עכשיו הגיע הזמן שאדבר על הנכד. הנכד זה פרויקט שמייסדת הקבוצה, בלה, פתחה עוד בתחילת החופש הגדול של שנת 2011 לפני שהקבוצה עוד קמה. לאחר שהוציאה מספר פרקים ולאחר מכן שבקה מפעילות ואף פרשה בשלב מסוים, הפרויקט היה במצב של חוסר באנשים שרצו לעבוד עליו. מה שהשאיר אותו במצב רע במשך זמן. עד מאורע מיוחד, אחרי חצי שנה שהייתי בקבוצה, פז המנהל באותה קבוצה העביר לי את השרביט על הפרויקט שכמו שכבר כתבתי, לא היו אנשים שרצו לעבוד עליו. ובכל זאת, אף פעם לא וויתרתי על הפרויקט. היו חסרים עורכים, טייפסטרים, מקודדים, מתרגמים ועדיין ידעתי, את הפרויקט הזה אני אסיים לא משנה כמה זמן זה ייקח. וכך היה, מהרגע שעליתי לניהול, הראש שלי היה בעיקר במחשבה של איך לסיים את הפרויקט והינה אני פה, אחרי ארבע שנים בערך שאני אחראי על הפרויקט, אני מסיים אותו, והדרך הכי טובה לסיים אותו היא להודות לכל מי שעבד עליו!

לבלה- שלקחה את הפרויקט בהתחלה והייתה אחראית על רוב החלקים בעבודה בפרקים הראשונים.
למתרגמים- צ'ימי ועופרי.
לעורכים- אלעד, מרים ועמית.
לטייפסטרים- לידי, נקסט ויער.
לקריוקי- לליה, יער ולינור.
למקודדים- אלעד, רון , נקסט ויער.
לבקרי האיכות- פז, חלי.
ואני- שעשיתי את התזמון לפרויקט ועריכה ובקרת איכות לחלק מהפרקים.

אני מודה לכולם באופן אישי על ההשקעה הגדולה של כולם במהלך כל השנים שהפרויקט הזה נלחם בשביל להסתיים.

מושלם.png

 

עדכונים: *הפרויקט הבא שהולך לצאת יהיה לא אחר מאשר האוצר האבוד של גן העדן. מקווה שבפוסט של הפרק הראשון של סורה אעדכן אתכם בנוגע לפרויקטים האחרים.
* אנחנו עדיין מחפשים אנשי צוות, אנחנו צריכים את העזרה שלכם!

 

הורדות!

טורנט

הורדה ישירה

*הפרקים בהורדה הישירה מועלים ברגעים אלו, עד שכולם יסתיימו ניתן להוריד בטורנט

 

22 thoughts on “AHO חוגגת 5 שנים!

 1. נו, כפרפרזה רלוונטית ולגיטימית לדיון – אהיה חייב להלחים כמה מילים לתוצאה שתתיישב היטב על הנרטיב, כי הדבר העצום שקרה פה ראוי לציון מול המדוכה ולכמה קלישאות פרי תוצרת ידיו של סחבקנו ההדיוט הממוצע. אני מודה; קשה לי בסיטואציות מרגשות, קל וחומר כשעוסקות בפאנסאב. לא מתחבר לי, לא מסתדר לי, לא מדבר אליי – אבל עם כמה שאני משתדל לסגל לעצמי איזושהי חשיבה שכלתית ולא רגשנית־ילדותית, כזו שמסוגלת להבחין, לתייג ולהטיח במוקד קבוצות פאנסאב שגימיקים ושטויות הם נר לרגליהן, לא הצלחתי להבליג ולהתעלם מנחמת האור הקטנה הזו שהענקתם לי במשך שנים. אז לפני שיובי יעוט כאיילה שלוחה וידרוש הזמנה לסקילה בהתאמה אישית על מגילתי העתידית ומלאת נופך העטור בסלנג – ארצה לשאת דבר מה; אנימה-הו\אהו\האו (you name it, אני וויתרתי) מתחילה ונגמרת, לפחות עבורי, באנשים שמרכיבים אותה – אני רואה בה מכלול יפהפה, לא דיכומטי ואחיד; פסיפס עצום של רגש, תשוקה, אהבה וחלומות כנגד משקפותיהן הביקורתיות של חוגגי הבורות המצויים בנבכי הפאנסאב; אלה שמגיחים מהעלטה ומפיצים תורת שקר בתחפושותיו של התוכן הלגיטימי. האנשים שמנהלים את הקבוצה הזו, האנשים שנמצאים בתוכה והאנשים שנמצאים מסביבה – כל המחוזות הרלוונטיים היו מהאדיבים והמרגשים שבהם נדרסו כפות רגליי, ורק עבור ההזדמנות הזו – ארצה לכתוב לכולכם תודה.

  בזכותכם קיבלנו חמש שנים של הקזות דם ושאיפה לשלמות התרגום, חרף הלך הרוח המקומי בשאלת כדאיות התוכן ורמת הגימור שבו; בזכותכם קיבלנו חמש שנים של תוכן עברי בהתיישרות קיצון אל מול דרישתם התובענית של עדר הדושבאג'ס חסרי־כל אינטליגנציה רגשית באשר הם (=גם עבדנו הנאמן נוכח ברשימה, בין הפטיש ללוח השעם); בזכותכם קיבלנו זכוכית מגן אל־מול פוגעי היצירות היפניות – אלה שחיים בתפיסת עולם הזויה, מלאת אוטופיה וניחוח רע שלפיה השמש זורחת להם מהתחת ומקנה להם את הפריבילגיה לעשות ככל העולה על רוחם עם האנימות האהובות עלינו; בזכותכם ורק בזכותכם חזרנו מקרב הגלאדיאטורים המעייף בקוליסאום המתהדר בירי ממושך לרגלי הצופה הממוצע בידיעה שיש לנו מקום חם לחזור אליו.

  אז הפעם (=ובתקווה ששאר חברי הקהילה יסלחו לי על השיוך חסר הפוליטיקלי קורקט) ארצה להעניק לכם, גם אם למחי רגע וגם אם בכמות זרזיפית, את המילים הכנות האלה; אני לא מתיימר להיות השפשף שכותב את המילה האחרונה בניסון לחמוד את הצאן ולהיות מסמר הערב – אך הייתי חייב; זה פשוט מגיע לכם.

  ובכן, לפני שאשקול לכבות את המזגן ולהתגבר על החום בעזרת מקלחת צוננת עם טוסטר מחשש לאי־שפיות זמנית הנובעת ממבוכה, אסיים כאן.

  שלכם תמיד,
  קפטן.

  • חבר יקר, תודה על הכל, עזוב השקעה בברכה מדהימה, על זה שאתה עוזר לנו תמיד בשעת הצורך, מקשיב ועוזר תמיד, לוקח מדי פעם חלק פעיל בעשייה למרות שאתה לא חלק מהקבוצה על הנייר.
   אתה אחד מאיתנו, אמנם אתה לא באהו אבל אני לא רואה אותך שונה מאיש צוות אצלנו, אתה אחד משלנו ותמיד תהיה.
   תודה רבה חבר יקר!

 2. תודה רבה!!!!! ודרך אגב כבר תרגמו את כל הפרקים של סורה העונה הראשונה, אני מציע לך להתמקד על העונה השנייה של האנימה

 3. אתם קבוצה מדהימה ומזל טוב !
  וכמובן סוף סוף אני אוכל לגמור את הנכד של הנוראריהיון !!!
  שנים שחכתי לזה:)

 4. וואו מזל טוב!
  באמת ש5 שנים זה המון!
  ותודה רבה על סיום מבורך של פרויקט!
  (מחכה כבר לסורה)

  (ואם כבר מזכירים סיום פרויקטים, הפרק שמסיים את הפרויקט האחרון שסיימתם, "אין לי הרבה חברים הבא"- לא כל כך עובד (מראה סימן של קובץ פגום))

 5. האמת היא שגם בפרויקט "הנכד של הנוראריהיון – עונה שנייה" פרקים
  17-,18, 20-24.5 יש להם את אותה בעיה.
  (לא מבחינים בה כשמשתמשים בנגנים "חכמים" כמו VLC במחשב. אבל בנגן המובנה של ווינדוס יש רק קול. ובטלפון חלק מהנגנים לא מסוגלים בכלל להפעיל את הסרטון)

  • פרקי פאנסאב (לא משנה אם עברי או בכל שפה אחרת) משתמשים בשיטות קידוד שונות כדי לשמור על איכות צפיה גבוהה ועל הדרך להשאיר על הוידאו כל התוספות שנוספו עליו. כפי שאתה יודע פאנסאב זה לא רק כתוביות, יש גם שלטים, קריויקי וכו'. כדי שפרק יתנגן בצורה חלקה המחשב צריך קודקים מסויימים, ונגנים כמו הנגן של ווינדוס לא יודעים איך להשתמש בקודקים האלה. ולכן צריך להשתמש בנגנים "חכמים" כמו שאמרת. VLC, כמו הדוגמא שנתת, או הנגן הטוב ביותר למשימה – MPC. למרות שבסופו של יום גם הנגן של ווינדוס לא אמור לעשות לך בעיות אם יש לך קודקים. כנראה שהקודקים אצלך לא עדכניים ו/או לא טובים.

   • אבל כל שאר הפרקים עובדים בלי בעיה
    יכול להיות ששיניתם את שיטת הקידוד רק בפרקים האלה?
    אם כן, תוכלו לומר לי איזה נגן מסוגל לנגן את זה באנדרואיד?

    • אני לא קודדתי את אותו הפרק, אבל אני יכולה להבטיח לך שהוא עובד. לא יודעת על איזה נגן אנדרואיד להמליץ לך כי אנדרואיד לא באמת בנוי לנגן פאנסאב. ההמלצה שלי היא לראות את זה במחשב.

 6. אני הראשון שהייתי פה …!
  ואני מאוד גאה בזה שסחבתי אותם על גבי בשמך כל השנים האלו
  אני מאחל לנו שנעלה ונצליח 3>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s